RODINNÉ UBYTOVÁNÍ

Rádi bychom Vás pozvali k pobytům do dvou nově zrekonstruovaných objektů a to, do Vilky Adélka, která je určená k celoročnímu užívání a dále do letního domku, který je určen k užívání pro jarní, letní a podzimní měsíce (květen až září). Oba objekty se nachází společně na jednom pozemku a jsou určeny hlavně pro rodiny nebo více přátel, kteří chtějí spolu strávit dovolenou, užít si ji na jedné zahradě a zároveň chtějí mít každý své soukromí v ubytování. Dohromady jsou určeny pro 12 osob.

Oba objekty se nachází na slunném místě na okraji obce Rapotín v blízkosti zámku Velké Losiny (cca 400m). Jsou v klidné neprůjezdné ulici kousek od lesa ( cca 200 m). K dispozici je oplocený pozemek se zahradou s možností parkování u objektu. Hned vedle objektu teče malá řeka Losinka, ve které se Vaše děti mohou brouzdat a hrát si.

Okolí Vás může překvapit širokou nabídkou výletů do přírody, množstvím historických unikátů a možnostmi sportovního a kulturního vyžití. Relaxovat pak můžete nejen aktivně (lyže, kola, brusle, turistika, ...), ale i při lázeňských procedurách nebo v aquaparku s termální vodou a to v Lázních Velké Losiny cca 5 min. jízdy autem.

Zatímco Vilka Adélka je určena k celoročnímu provozu (s kapacitou 8 osob ), letní domek je v provozu hlavně v jarních, letních a podzimních měsících (květen až září s kapacitou 4 osoby). Velkou předností tohoto letního domku je velká přízemní zastřešená terasa, kde si můžete příjemně posedět s přáteli, zatímco děti si budou ve vašem dohledu hrát. K dispozici mají ke svým hrátkám klouzačku, houpačku, pískoviště, bazén nebo trampolínu. Dospělí pak mohou využít mobilního grilu i v případě, že počasí bude uplakané.